Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

- Poprowadzimy je wspólnie, więc będzie to naprawdę solidna dawka wiedzy i umiejętności - zapewnia trener głosu Radosław Kot, który poprowadzi część dotyczącą emisji głosu i pracy z tekstem.

Ostatnie w tym roku wrocławskie warsztaty z mistrzem dubbingu Jarosławem Boberkiem odbędą się 14 i 15 października. Organizator zapowiada, że uczestników czekają dwa dni konkretnej pracy.

Przypomnijmy, że Radosław Kot jest trenerem emisji głosu w śpiewie i w mowie oraz twórcą metody TNG (Technika Naturalnego Głosu). Jego - prowadzone wraz z Magdaleną Kot - wrocławskie Laboratorium Śpiewu i Mowy oferuje również kursy lektorskie od podstaw.

A co Jarosław Boberek radzi początkującym w naszym wywiadzie z cyklu "Bliżej mikrofonu"? - Przepis jest jeden: przemożna, ugruntowana, mocna chęć zrobienia czegoś może góry przenosić. Jeżeli ktoś jest przekonany, że powinien, że się nadaje, że chce to robić – niech to robi! Niech stuka do jednego, drugiego, trzeciego studia. Niech terminuje, zaczyna od małych rzeczy. Nie ma nic piękniejszego, niż ludzka pasja. Jeśli ktoś chce wejść na górę, to prędzej czy później wejdzie.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia, a zapisać możecie się TUTAJ.

Oprac. PolscyLektorzy

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama