Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

"Madzia jest dzielna i pogodna. Pomimo, że nie widzi, nie chodzi, nie siedzi samodzielnie, musi być sztucznie karmiona i każdego dnia zmaga się z bólem. Choć nie widzi - bardzo dobrze słyszy, a śmieje się najbardziej, gdy słyszy męskie głosy. Od najmłodszych lat każdego dnia słucha bajek i wierszyków czytanych przez znanych polskich lektorów.

 

Każdy męski głos jest w stanie poprawić humor Madzi, nawet gdy dolegliwości bezbronnego ciała jej nie rozpieszczają. Marzy nam się, by Madzia na swoje urodziny dostała nagrane dla Niej życzenia, wierszyki, piosenki. Takie dedykowane właśnie dla Niej - prawdziwej bohaterki" - napisali do nas w końcu lipca opiekunowie z Domu Pomocy Społecznej w Poznaniu.

Na odruch lektorskich serc nie trzeba było długo czekać! Życzenia i nagrania - głównie wiersze Brzechwy i Tuwima - nadesłali: Jarosław Łukomski, Marcin Kieca, Paweł Wódczyński, Przemysław Strzałkowski, Rafał Żygiel, Ilja Zmiejew, Krzysiek Buratyński, Piotr Rudzik Rudzki i Robert Fraś.

Madzia słuchająca płyty z lektorskimi życzeniami (fot. archiwum DPS)

- Madzia jest zachwycona! Po powrocie ze szpitala włączyliśmy jej nagrania! Musieliśmy jej to wszystko dozować, bo śmiała się całą sobą! Wszystkie nagrania zdobyły jej serce!

Niezwykle wzruszające są życzenia dla Madzi. My, jako opiekunowie - wiedząc, co przeszła nasza bohaterka w życiu - mamy ciarki kiedy słuchamy, że stała się ważna dla wielu osób!
/.../ Jesteście niesamowici! Dziękujemy, że chcieliście Państwo znaleźć czas dla kogoś, kto może dla świata nie jest ważny, ale my sami widzimy, jak jej walka zmienia wielu i łapie za serca! Zostawiamy naprawdę ogromną wdzięczność. Dobro wraca, więc ufamy, że ten gest dobroci dla Madzi zaowocuje jeszcze większym dobrem w Państwa życiu! Słuch pozwala Madzi na doświadczanie świata, a Państwa głosy na doświadczenie wielkiej radości. Jesteście wspaniali! - napisała Pani Anna Gadecka z poznańskiego DPS.

Redakcja również pięknie dziękuje! Swoim prezentem sprawiliście, że dzielna wojowniczka Madzia w dniu swoich urodzin poczuła się WAŻNA.

Oprac. PolscyLektorzy

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama