Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Polscy internauci najbardziej lubią seriale amerykańskie, z lektorem, od HBO i Netflixa.
Autor: Wirtualnemedia.pl
Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/seriale-w-internecie-najpopularnie...
Data publikacji: 26.07.2019


Seriale w sieci ogląda 64 proc. polskich internautów, przede wszystkim osoby w wieku 16-34 lat. Najbardziej lubią produkcje amerykańskie w wersji z lektorem. Za producentów najlepszych uchodzą HBO i Netflix, zdecydowanie wyprzedzające TVN, Polsat i TVP.

Według badania agencji Wavemaker seriale w internecie nieco częściej oglądają kobiety niż mężczyźni, a przeważają osoby mające od 16 do 34 lat. 45 proc. internetowych widzów deklaruje, że za jednym razem ogląda trzy odcinki lub więcej, a w grupie wiekowej 16-24 lata postępują tak aż dwie trzecie. Za zdecydowanie najlepsze uchodzą seriale amerykańskie, które ceni 68 proc. internautów. 43 proc. wskazało polskie produkcje, 29 proc. - brytyjskie.

Ponad dwie trzecie internetowych widzów lubi oglądać seriale z lektorem, jedna czwarta preferuje wersję z polskimi napisami, a jedynie 4 proc. - z angielskimi. 40 proc. internautów najbardziej odpowiadają odcinki trwające 31-45 minut.


Więcej wyników poznasz w artykule Wirtualnemedia.pl

 

 

 

 

 

Komentarze (1)

2019-10-05 TommyOliver36

Tak to prawda ludzie wybierają filmy,seriale z lektorem ale sa momenty takie że lektor nie tłumaczy dobrze tak jak powinno byc i tak samo tyt filmu,
odnosnie do serialu tv brytyjskiego to pamiętam że na stacji TVP1,TVP2,RTL7 oaz TVP Regionalna pustrzany był serial Robin Hood gdzie głownnym bohaterem oraz aktorem grał Michael Praed.
Lektorem do tego był św pamięci Zdzislaw Szczotkowski ale tylko na kanale pierwszym nastepnie jak sie nie myle na kanale ,RTL7 Tomasz Kozłowicz pozdrawaim tego Pana oraz na Regionalna TV Tomasz Magier ale co do tłumaczenia na kanale pierwszym jest to mistrzostwo w wykonaniu pana Szczotkowskiego.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama