Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: "Zostań" - Jarosław Dubaniewicz
Autor: Jarek Quadro
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=w4zDi8HnNJo
Data publikacji: 21.02.2019

W artykule "Lektorska muza, czyli coś o słuchu" przybliżyliśmy sylwetki tych, dla których muzyka była i pozostaje ważna. Czasem oddają się muzykowaniu poza lektorstwem, a czasem - jak w przypadku aktorów - łaczą w pracy głosem jedno i drugie. Jarosław Dubaniewicz aktorem nie jest, ale ma wszelkie cechy człowieka-orkiestry, rozwijającego liczne talenty.

Jest nie tylko lektorem, ale także reżyserem i scenarzystą filmów promocyjnych oraz reklamowych. Działa jako konsultant reklamy. Ba, był szefem reklamy w fabryce motoryzacyjnej. Jednocześnie nieobce jest mu czytanie poezji, a w pracy ceni "teksty piękne stylistycznie". Jak mówi "mikrofon poczuł w młodości, grając amatorsko na gitarze i śpiewając". Jego hobby to m.in. dobra muzyka, a piosenkę „Zawsze patrz na jasną stronę życia” uczynił swoim motto.

Choć piosence "Zostań", opublikowanej niedawno na YouTube, bliżej do klimatu utworu "Ta ostatnia niedziela". Zatem najlepiej zabrzmi wieczorem przy świecach...

 

"Zostań" - Jarosław Dubaniewicz

muzyka - Dariusz Niedek, Jarosław Dubaniewicz
słowa - Jarosław Dubaniewicz
gitary i instrumenty klawiszowe/aranżacja - Piotr Ufniarz
gitara akustyczna - Maciej Królikowski
kreacja video - Krzysztof Jajdek / Jarosław Dubaniewicz
zdjęcia i montaż - Krzysztof Jajdek

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama