Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Jarosław Juszkiewicz, czyli polski głos Google Maps, wydał podcast „Kieruj się w kosmos”
Autor: (PAR) Press.pl
Źródło: https://www.press.pl/tresc/76889,jaroslaw-juszkiewicz_-czyli-polski-glos...
Data publikacji: 07.06.2023

 

Jarosław Juszkiewicz jest znany od lat wszystkim polskim kierowcom korzystającym z nawigacji Google czy Yanosika. Jego "kieruj się na południe" jest jego znakiem rozpoznawczym. Przez 20 lat pracował w Polskim Radiu Katowice, był też współpracownikiem Sekcji Polskiej BBC. /.../

Podcast Juszkiewicza na pierwszym miejscu już w dniu premiery

– W radiu 357 zrobiłem serię "Prekursorzy", nominowaną zresztą do nagrody podcastu roku, i pomyślałem, że skoro umiem opowiedzieć historię dźwiękowo, to mogę ją skierować do młodych odbiorców – już nie dzieci, ale jeszcze nie nastolatków – mówi Jarosław Juszkiewicz. Dodatkowym bodźcem była świadomość, że skoro jadąc na wakacje i tak słyszą jego głos w nawigacji, ten sam głos może im przedstawić historię podboju kosmosu.

/.../ Podcast, dostępny w aplikacji Empik Go, /.../ nie jest wykładem o kosmosie i lotach kosmicznych, ale słuchowiskiem radiowym z wieloma bohaterami.

Więcej przeczytacie w artykule na Press.pl. A u nas znajdziecie obszerną notę biograficzną autora podcastu. Gratulujemy pomysłu i realizacji!

Grafika: mat. prasowe Empik Go

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama