Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Jak wyglądają polscy radiowcy? Najbardziej znane głosy radia
Autor: Plotek.pl
Źródło: https://www.plotek.pl/plotek/7,179471,27142964,jak-wygladaja-polscy-radi...
Data publikacji: 29.05.2021

Poprawiają nam humor przy porannych korkach, są autorami naszych ulubionych podcastów, przekazują najważniejsze informacje z kraju i świata, inspirują w muzycznych poszukiwaniach. Pokazujemy wybrane twarze znanych radiowców i radiowczyń.

Agnieszka Kołodziejska - Radio Zet

Aga Kołodziejska fot. screen - Instagram @kolodka_z_radia

 

Aga Kołodziejska, jak sama mówi, pracuje w radiu już połowę swojego życia. Obecnie możecie ją usłyszeć w Radiu Zet, gdzie prowadzi m.in. audycję "Gość Radia Zet". Jak sama przyznaje: "Wyznaję zasadę, że radio to nie praca. To styl życia."

Agnieszka Szydłowska - Newonce.radio

Agnieszka Szydłowska fot. screen - Instagram @babaszydlo

 

Dziennikarka muzyczna Agnieszka Szydłowska kiedyś współpracowała z Trójką, od kilku miesięcy można ją usłyszeć w internetowym radiu Newonce.radio, gdzie prowadzi m.in. audycję z Dorotą Masłowską "Godzina czasu". Jak mówi o sobie: lubi rozmawiać z ludźmi, pociągają ją właściwie bez wyjątku.

Joanna Zientarska - Radio Zet, Antyradio

Joanna Zientarska fot. screen - Instagram @zientarskajoanna


Joannę Zientarską możecie usłyszeć m.in. w Antyradiu i Radiu Zet. Reporterka jest szczególną miłośniczką motoryzacji - nic dziwnego, w końcu prowadzi audycję "Zet za kółkiem". Jak sama przyznaje: "Motoryzacja to moja pierwsza miłość. Drugą wielką namiętnością jest radio. Odkryte przez przypadek 14 lat temu stało się niesamowitą formą wyrażania siebie i kontaktu z ludźmi."

Anna Gacek - Audioteka

Anna Gacek fot. screen - Instagram @annaagnieszkagacek


Dziennikarka muzyczna Anna Gacek z radiowej Trójki przeniosła się do Audioteki, dla której nagrywa podcasty, nierzadko z udziałem znanych osób. - Jak wiecie, "Rzeczy ulubione" oparte są na moim researchu i zaskakiwaniu pytaniami, na przyjemności tej spędzonej wspólnie godziny, na mojej ambicji, by po wysłuchaniu odcinka zostało w Was uczucie, że poznaliście tę osobę, czegoś się o niej dowiedzieliście - pisze na Instagramie o swoich rozmowach.

Więcej sylwetek radiowców zobaczycie w galerii na portalu Plotek.pl

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama