Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: II Spotkanie Lektorów 2016
Autor: Mikrofonika.net
Źródło: Materiały promocyjne Mikrofoniki.
Data publikacji: 25.01.2017

 

Już po raz drugi nadmorskie Dźwirzyno gościło najpiękniejsze głosy w Polsce. Z okazji XV urodzin Mikrofoniki odbyło się kolejne Spotkanie Lektorów i kolejny raz gospodarzom udało się zgromadzić w jednym miejscu rekordową liczbę uczestników.

 

Wszyscy, którzy odwiedzili tę małą nadmorską miejscowość między 15 a 17 kwietnia mieli okazję usłyszeć i zobaczyć wyjątkowe tembry znane z reklam, prezentacji, filmów dokumentalnych i dubbingu. Kto tym razem wypoczywał w czterogwiazdkowym Hotelu Senator? Zerknijcie na zdjęcie grupowe.

 

 

II Spotkanie Lektorów 2016

 

 

A jeśli twarze tych postaci są dla Was anonimowe, to zapraszamy do obejrzenia materiału w którym zdjęcia gości skojarzono z ich głosami:

 

 

 

 

Tradycyjnie już, rozpoczynająca galę część konferencyjna miała dość skromny przebieg. Organizatorzy podkreślają, ze ich celem jest przede wszystkim integracja środowiska lektorskiego. Stąd zdecydowany nacisk na część rozrywkową. Uroczysta kolacja, plaża, bilard, kręgle czy wspólny wypad do lokalu "U Lecha" na rybkę, to świetna okazja do poznania się bliżej i wymiany doświadczeń. Nowością na drugim Spotkaniu Lektorskim było sobotnie spotkanie muzyczne, czyli wspólne granie i śpiewanie przy piwku. Właśnie w ten sposób rozpoczęło się 24 godzinne afterparty po gali oficjalnej.

 

 

 

 

- To dla nas wielkie wyzwanie organizacyjne, ale też wielka radość. Mamy coraz więcej gości, ale i my z roku na rok lepiej czujemy się jako organizatorzy i myślę, że dajemy radę. Atmosfera jest wspaniała, lektorzy wspominają to wydarzenie w mailach, mediach społecznościowych, dziękują za spotkanie - mówi Tomasz Bartos, właściciel banku głosów Mikrofonika.

 

 

 

- Dla wielu gości, podobnie jak dla nas, to było naprawdę wielkie przeżycie i niebywała okazja by spotkać taką ilość kolegów i koleżanek z branży w jednym miejscu, zrobić sobie wspólne zdjęcie z Tomaszem Knapikiem czy Jackiem Brzostyńskim, a przy okazji zrelaksować się w wygodnym Hotelu Senator czy pochodzić po pięknej plaży w Dźwirzynie.

 

 

Więcej fotografii z II Spotkania Lektorów znajdziecie na profilu facebook'owym Mikrofoniki, a materiały wideo obejrzycie na kanale YouTube firmy.

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama