Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Przyszłość branży kreatywnej w czasach AI - Tomasz Bartos
Autor: Michał Rusnarczyk / Stacja Praga
Źródło: https://open.spotify.com/episode/3NX4wkekeOvo2d7QZWnnAw?si=&nd
Data publikacji: 15.03.2024

 

Możliwe, że nie pozostaje nam się tylko poddać. O przyszłości branży kreatywnej na przykładzie branży lektorskiej rozmawiają Michał Rusnarczyk i założyciel pierwszego w Polsce internetowego banku głosów Mikrofonika Tomasz Bartos.

Blisko pięćdziesięciominutową rozmowę możecie odsłuchać na Spotify. Podcast zrealizowano dzięki GADAMStudio w niezależnym domu kultury Stacja Praga w ramach serii MECH.  

Na ciekawą kontynuację i rozwinięcie tematu już w najbliższy weekend mogą liczyć uczestnicy VIII Ogólnopolskiego Spotkania Lektorów.

Podczas drugiego dnia imprezy - w sobotę 23 marca - organizatorzy zapraszają o godz. 13:00 do sali kinowej Hotelu Senator na prezentację "AI vs VO - Runda #2" oraz pokaz projektu VO+AI również z udziałem Tomasza Bartosa, założyciela firmy Mikrofonika.

Szczegółowe informacje o pełnym programie #8OSL znajdziecie na stronie organizatorów.

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama