Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

A zasady głosowania są proste i przejrzyste. - To pierwszy tak transparentny i tak angażujący, dający możliwość uzasadnienia, system do głosowania przygotowany przez partnera merytorycznego festiwalu - zapewnia organizator. - Decyduje /.../ bowiem nie żadna, mniej lub bardziej tajemnicza czy stronnicza komisja, ale algorytm opierający się na milionach danych z sieci! - wyjaśnia.

Kliknięcie w daną zakładkę tematyczną kategorii AUDIO-AUDIOBOOK prowadzi do głosowania poprzez Facebook'a i Instagram'a. Kolejne kroki to:

- oznacz (@) nominowaną / nominowanego
- uzasadnij swój głos w komentarzu
- dodaj hasztag #beststreamawards2023

W interesującej nas oczywiście najbardziej kategorii audiobooków możecie głosować na lektorki i lektorów po rozwinięciu działów-zakładek: Głos 15-lecia streamingu, Główna rola żeńska - audiobook, Główna rola męska - audiobook, Audiobook powieść/literatura piękna, Audiobook faktu, Audiobook kryminał/thriller, Audiobook biografia/autobiografia oraz Audiobook seria.

 

W zakładce "Głos 15-lecia streamingu" prym wiodą: Krystyna Czubówna, Krzysztof Gosztyła, Mariusz Bonaszewski, Janusz Zadura i Edyta Jungowska. Wśród nominowanych w innych działach znaleźli się m.in. Danuta Stenka, Anna Dereszowska, Agnieszka Więdłocha, Jarosław Łukomski, Filip Kosior i Adam Bauman.

Nominacje w kategorii "Audiobook biografia/autobiografia" przedstawia Dorota Szelągowska (kliknij zdjęcie, by obejrzeć materiał):

 

"Best Stream Awards to jedyny w Polsce festiwal nagród wyróżniający topowe produkcje dostępne w streamingu od filmów, seriali, programów, vlogów po muzykę, teledyski, audiobooki, podcasty czy Instastory" - deklarują organizatorzy i zapowiadają, że "procentowe wyniki głosowania będzie można wkrótce śledzić na specjalnych livestreamach".

Głos można oddawać dowolną ilość razy, ale z inną treścią komentarza, więc metoda kopiuj-wklej nie przejdzie. Pełne zasady głosowania znajdziecie w regulaminie na stronie beststreamawards.net.

Gratulujemy wszystkim nominowanym!

Oprac. PolscyLektorzy

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama