Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

- Best Stream Awards to festiwal nagród dla twórców kontentu video i audio dostępnego w streamingu na wszelkich platformach.

Nagradzamy najważniejsze, najlepsze i najpopularniejsze realizacje, które na co dzień można oglądać/słuchać za pośrednictwem dedykowanych platform wideo/audio czy w mediach społecznościowych – czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia.

W zapewne najbardziej ekscytującej i prestiżowej grupie nominowanych "Głos Roku" w kategorii AUDIO > AUDIOBOOK znaleźli się: Maria Peszek, Filip Kosior, Krzysztof Gosztyła, Mariusz Bonaszewski i Janusz Zadura (który - przypomnijmy - w ubiegłym roku został "Głosem 15-lecia streamingu").

 

To nie wszystko! Oczywiście w kategorii audiobooków możecie głosować na lektorki i lektorów także w innych działach, po rozwinięciu zakładek: Audio serial, Słuchowisko oryginalne, Audiobook kryminał / thriller, Audiobook dla dzieci, Audiobook rozwój osobisty / zdrowie, Audiobook najlepsza rola żeńska, Audiobook biografia / autobiografia, Audiobook seria, Audiobook faktu, Audiobook powieść / literatura piękna i Audiobook najlepsza rola męska.

Kliknięcie w daną zakładkę tematyczną kategorii AUDIO-AUDIOBOOK prowadzi do głosowania poprzez Facebooka i Instagrama oraz na stronie internetowej. Kolejne kroki to:

- oznacz (@) nominowaną / nominowanego
- uzasadnij swój głos w komentarzu
- dodaj hasztag #beststreamawards2024

Głos można oddawać dowolną ilość razy, ale z inną treścią komentarza, więc metoda kopiuj-wklej nie przejdzie. Pełne zasady głosowania znajdziecie w regulaminie na stronie beststreamawards.net.

Gratulujemy wszystkim nominowanym!

Oprac. PolscyLektorzy

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama