Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

Wszystko wskazuje na to, że kabina skonstruowana przez Pawła Ciołkosza sprawdziła się i przyjęła. Na tyle dobrze, że wybrali ją tak znani Koledzy jak Grzegorz Pawlak.

Stoiska Ruby Vocal Booth nie zabrakło także wśród nowości sprzętowych rynku audio podczas VI Ogólnopolskiego Spotkania Lektorów. Przenośna kabina cieszyła się dużym zainteresowaniem:


Mobilne zalety zostają teraz wzbogacone o opcjonalne, gotowe do nagrywania zestawy "ready to record", czyli kabinę Ruby Vocal Booth wraz z mikrofonami SHURE: MV88+ VIDEO KIT, MV88+ oraz MV88.  
- Ich niewielkie rozmiary oraz możliwość podłączenia do telefonu czy tabletu, aplikacja mobilna dająca cały wachlarz konfiguracji, to para idealna dla naszej kabiny lektorskiej Ruby - czytamy w ofercie.


źródło: Ruby Vocal Booth

- Cały zestaw do nagrywania zmieści się w torbie podróżnej Ruby i niczego więcej już nie potrzebujesz - zachęca producent, deklarując jednocześnie na Facebooku, że zestawy zaczynają być dostępne poprzez stronę firmową.

Oprac. PolscyLektorzy

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama