Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na seminaria, warsztaty oraz konferencje, prowadzone przez uznane autorytety z branży foto-video-film - zachęcają organizatorzy.

Dodają, że bogaty program będzie obejmował zarówno teorię jak i praktykę. Zapewnią możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami oraz sprzętem prezentowanym przez liderów rynku z branży Foto-Video-Film.

Na BEIKS MEDIA SHOW będzie można poznać produkty firm: Sony, Canon, Panasonic, Nikon, Roland, Olympus, Sigma, Tamron, Zeiss, Samyang, Manfrotto, Eizo, Libec, Sachtler, Atomos, Black Magic Designe, Akurat, Acer, ASUS, Edius i innych.

Wszyscy uczestnicy będą mogli zwiedzać  przygotowane przez zaproszone firmy stoiska ekspozycyjne i testować na nich sprzęt.  

Termin: 04.11.2022
Miejsce: Sound Garden Hotel, ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa

Rejestracja: www.beiksmediashow.pl

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama