Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Dużo czytam (na głos!), przemawiam publicznie, recytuję i śpiewam (klasycznie). Każdą wolną chwilę spędzam przy mikrofonie i/lub na scenie. Zamieszczam trzy próby mojego lektorskiego czytania.

 

Kontakt: szymon.switilnik@gmail.com

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2015-09-23 tomekb

Hej hej! W próbce pierwszej bardzo pdoba mi sie interpretacja. Naprawdę jest ciekawa moim zdaniem. Natomiast ma ona w kilku momentach drobniutkie mankamenty dykcyjne. Próbka druga podobnie. "Sendzioskim"? Eeee. Interpretacja znowu ciekawa, choć od 30 sekundy wszystko trochę siada + lekko niedogospodarowany oddech. Próbka 3 jest taka sama, ale tutaj te interpretacje postaci bym złagodził. Za wysoko, za mocno podkreślone. Ogólnie masz sój tembr, masz swój styl i jest to fajna para. Atuty są i w sumie niewiele do dopracowania. Nie rezygnuj :) Pozdrowienia!

2015-10-10 Szymon Świtilnik

Hej! Dziękuję za szczegółowe info i pozytywny odbiór. Dykcję rzeźbie każdego dnia, ale sprawne ucho zawsze coś wychwyci, wiec pokornie wracam do roboty ;). To samo z oddechem, dzięki, że zwróciłeś na to uwagę, bo dotychczas trochę odkładałem ten temat. To co ucieszyło mnie najbardziej, to ocena interpretacji, bo dużo w to wkładam, żeby tekst był żywy. Dzięki!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama