Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nazywam się Gabriela Mrugacz i jestem z wykształcenia wokalistką. Ukończyłam Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-aktorskim. Jak się okazuje z lektorstwem czy dubbingiem jest mi "po drodze", bo jednak praca głosem robi swoje.

Dodatkowo pracuję jako nauczyciel muzyki, czyli znowu - praca głosem. Lektorstwo i dubbing jest czymś, co pojawiło się w mojej głowie już jakiś czas temu, jednak dopiero niedawno odważyłam się spróbować.

Zostawiam tutaj kilka próbek mojego głosu – będę wdzięczna za Państwa opinię, która może przyczynić się do mojego rozwoju. W razie zainteresowania współpracą zapraszam do kontaktu: pianomezzi@gmail.com

Pozdrawiam ciepło!

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2024-02-12 me_wash

Cześć i czołem! Własnie odsłuchałem pierwszą próbkę - pomijając kwestię tembru, dykcji itd. słychać, że czytasz, a może recytujesz z jakąś taką aktorską manierą - być może to ten przyszept jaki stosujesz. Ta delikatność.  Wypowiedź, która ma być z założenia naturalna brzmi jak wypowiadana kwestia aktorki teatralnej. Lecimy dalej... Próbka nr 2 - ta sama maniera. Owszem można tak przeczytać spot o trosce matki o niemowlę, łagodnie i miękko, ale w reklamie galerii chciałbym dostać dynamikę, hit, wybuchowe pełne entuzjazmu zaproszenie i zachętę. Próbka nr 3 - scenka - i tutaj owszem - interpretacja dziecka jest ok, ale mama - znów ten miękki pozbawiony stanowczości znamiennej dla matek głos. Niestety nie brzmi to naturalnie. Wybacz mi tę ostrą krytykę, ale czy nie temu ma służyć ten serwis? Dykcja wydaje się OK. Tembr jest całkiem ładny, pozostaje kwestia dopracowania umiejętnego posługiwania się nim. Wierzę, że wszystko jeszcze przed Tobą :) Powodzenia! 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama