Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Ciekawostką jest, że od konkursów recytatorskich zaczynało wielu przyszłych lektorów. Czy Pani Edyta ma szansę powtórzyć tę drogę, pomimo braku innych doświadczeń?

"Nie mam żadnych osiągnięć w obszarze komercyjnego użyczania swojego głosu. Jedyną rzeczą o której mogłabym wspomnieć jest to, że w czasach wczesnoszkolnych brałam udział w konkursach recytatorskich i muzycznych. Wszyscy kojarzą moją osobę z bajkowym głosem. Za namową znajomych zdecydowałam się podzielić nim z szerszym gronem odbiorców. Na co dzień pracuję jako analityk, a scena aktorska i muzyczna jest mi obca".

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2018-11-16 Przemysław Strzałkowski

Ma Pani delikatny, już nie dziecinny, ale dziewczęcy głos. Ten głos może się podobać. Techniczna strona nagrania nieco utrudnia/zniekształca jego odbiór, a szkoda. Rozumiem, że chyba nagrywała Pani na laptop, słychać na końcu kliknięcie.

Bajki? Kto wie? Możliwe, że ma Pani dar do ich czytania. Aby móc to w pełni ocenić (i docenić) może warto, by podjęła Pani próbę nagrania narracji w lepszej technicznie jakości? Na miejscu redakcji przychyliłbym się do dodania jeszcze jednej próbki ;)

To też ważna nauka - talent talentem, ale jakość nagrania jest istotna!

2018-11-25 Edyta K

Dziękuje serdecznie za komentarz. Jeśli tylko będę mieć możliwość zarejestrowania mojego głosu w lepszej jakości na pewno wyślę technicznie lepsze nagranie do twórców strony.

Pozdrawiam!
Edyta

2019-03-12 Brulo1

Witam,
Uważam, że Pani głos idealnie nadawałby się do czytania bajek albo dubbingu.
Głos dziewczęcy, dykcja dorosłej osoby - to może się sprawdzić,
Pozdrawiam.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama