Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Michał Celeda ukończył Dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2001 dziennikarz muzyczny radia ESKA, gdzie od października 2006 roku sprawował funkcję sekretarza redakcji i koordynatora sieci. W lipcu 2017 objął funkcję zastępcy dyrektora muzycznego, a w grudniu tegoż roku został zastępcą dyrektora programowego. Na antenie stacji prowadził m.in. programy "Global Lista" oraz "2 x Gorąca 20".

Po kilkunastu latach spędzonych w Radiu ESKA od kwietnia 2019 roku pełnił obowiązki dyrektora programowego Radio ZET. Na początku września 2021 złożył rezygnację.

Pracuje również jako lektor. Na swoim koncie ma współpracę z TVN Warszawa, TTV, TVN, z bankami  głosów, z telewizją Fokus TV (VO stacji - autopromocja) czy TVP (m.in: "Polska Non Stop", "Reporter Polski", "Pytanie na Śniadanie", "Czas na Zdrowie", "Wszystko o Kulturze").

 (źródło: materiały własne, wirtualnemedia.pl, press.pl)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. reklama "Modecom"
  2. reklama "Minimini-Kołysanki"
  3. promos "Yankes-ImprESKA"

Oceń lektora

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama