Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Fifa 18. Szpakowski i Laskowski. Jak oni to robią?
Autor: dubbing.pl
Źrodło: http://dubbing.pl/fifa-18-szpakowski-i-laskowski-jak-oni-to-robia/
Data publikacji: 26.09.2017


Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski – dwóch komentatorów sportowych stanęło ponownie przed mikrofonami. Tym razem pod okiem reżysera Artura Kruczka komentowali mecze do kolejnej gry – odsłony piłkarskiego hitu wprost ze studia EA Sports a mianowicie FIFA 18.

 

W grzej tej prócz kontynuacji kampanii fabularnej ulepszeniu także uległa technologia odpowiadająca za wygląd i zachowanie się piłkarzy. Do tej technologii, zwanej Real Player Motion poproszono samego Cristiano Ronaldo. A więc prócz realnych zachowań piłkarzy dojdzie także inne atrybuty wpływające korzystnie na samą grę.

 

 

 


Podtytuł gry „Droga do sławy: Powrót Huntera” sugeruje iż poznamy w niej dalsze losy tytułowego piłkarza, który przemierzy różne zakątki świata i spotka się na boiskach ze sławami piłkarskimi.
Za produkcję od początku udźwiękowiania polskiej wersji do FIFA odpowiada S.C. JANINA i producent oraz reżyser Artur Kruczek.

 

Więcej na ten temat na portalu dubbing.pl

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama