Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Czytanie Jarosława Boberka
Autor: VHS RECORDS
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uIoE6lSoI9k
Data publikacji: 01.05.2020

Podczas przeczesywania sieci (uwielbiamy to robić!) można dotrzeć do doprawdy uroczych znalezisk. Ot, choćby "wczesnego" Jarosława Boberka, czytającego dzieciom w latach 90 - czyli na długo przed tym, jak został obwołany "królem dubbingu". Nagraniem podzielili się na YouTube twórcy kanału VHS RECORDS.

- Przysłużył mi się, wspaniały skądinąd, Król Julian. Tak o nim myślę, bo to jest świetnie wymyślona postać i trafiło mi się to jak ślepej kurze ziarno. Robiłem tylko wszystko, by tego nie zepsuć. I – bez fałszywej skromności – udało się. A skoro on jest królem, to siłą rzeczy ten facet, który daje mu głos (patrząc na ilość rzeczy, które zrobił, a nie zrobił tego mało)… kurde, to jest jakiś król dubbingu! Świetne hasło: „Król dubbingu – Jarosław Boberek”. No i tak zostałem koronowany i posadzony na tronie. No i dobrze, ja się z tym nie zmagam - powiedział nam w wywiadzie z cyklu BLIŻEJ MIKROFONU.

A oto popularny aktor dubbingowy w czasach, zanim wykreował postać króla lemurów Juliana w filmie "Madagaskar" i jednocześnie nagrał utwór "Wyginam śmiało ciało"...

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama