Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Zwiastun Biomutant prezentuje prace nad polskim dubbingiem
Autor: Eurogamer.pl / Daniel Kłosiński
Źródło: https://www.eurogamer.pl/articles/2021-05-20-zwiastun-biomutant-prezentu...
Data publikacji: 20.05.2021

Firma THQ Nordic przygotowała materiał zza kulis prac nad polskim dubbingiem do gry akcji Biomutant. Wygląda na to, że najwięcej do powiedzenia będzie miał narrator.

W tej roli doświadczony aktor głosowy Aleksander Wysocki, który ostatnio wcielił się w Paladyna w "Warcraft 3: Reforged", a wcześniej także w Williama Lake'a w "Death Stranding" czy Leo Bonharta w "Gwincie".


/.../ Obsada aktorska w Biomutant liczyła zaledwie trzy osoby, przy czym największą pracę do wykonania miał właśnie Wysocki.

- Narrator momentami jest takim mędrcem, prawie bogiem, który widzi całą tę rzeczywistość z bardzo wysoka i jednocześnie dysponuje wiedzą, jak to było dawno, dawno temu - mówi aktor (patrz: cały artykuł na Eurogamer.pl).

- Ten krótki dokument pokazuje jak powstał dubbing do polskiej wersji gry, jednak możecie być pewni, że w przygotowanie wszystkich innych wersji językowych tego tytułu włożony został równie duży wysiłek - opisuje zwiastun opublikowany na YouTube wydawca gry, firma THQ Nordic.

Oprac. PolscyLektorzy.pl

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama