Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Official Batman: Arkham Knight - The Voices of Arkham
Autor: Batman Arkham
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tbg9Bqsvifg
Data publikacji: 07.05.2015

Przenieśmy się w niekoniecznie bardzo stare, ale na pewno dobre czasy, gdy powstawał dubbing do popularnej gry. Możecie podpatrywać, jak nagrywali Jonathan Banks (Breaking Bad, Better Call Saul) jako James Gordon, Ashley Greene (Saga Zmierzch) jako Barbara Gordon, John Noble (Sleepy Hollow, Fringe) jako Strach na Wróble, Scott Porter (Friday Night Lights, Hart of Dixie) jako Nightwing.
Kevin Conroy powrócił jako Batman, Tara Strong jako Harley Quinn, Troy Baker jako Two-Face a Nolan North jako Penguin.


Przypomnijmy, że Batman: Arkham Knight to przygodowa gra akcji stworzona przez Rocksteady Studios, a wydana przez Warner Bros. Interactive Entertainment 23 czerwca 2015 na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One. Inspirowana jest komiksami wydawnictwa DC Comics o Batmanie i stanowi czwartą odsłonę serii Batman: Arkham.

Tym razem Mrocznemu Rycerzowi przyszło zmierzyć się ze Scarecrowem (Strachem na Wróble), który sterroryzował Gotham City. W ekipie czarnych charakterów znaleźli się m.in. Pingwin, Harvey „Dwie Twarze” Dent czy Harley Quinn. Oprócz wymienionych wcześniej przeciwników spotykamy się z nowym – tytułowym Rycerzem Arkham.

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama