Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Warsztaty dubbingowe Jarosława Boberka i Legalnej Kultury - aukcja na rzecz WOŚP
Autor: Legalna Kultura
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RNNoxHvn95c&feature=youtu.be&fbclid=IwAR...
Data publikacji: 06.03.2020

Szczęśliwcem, który wygrał aukcję i zarazem indywidualne warsztaty z mistrzem dubbingu okazał się Alan Pavletta, który jest lektorem, producentem i pasjonatem nowych technologii.

Jego młody głos można usłyszeć m.in. na antenach Grupy RMF FM, ESKA i w licznych stacjach lokalnych. (Możecie dowiedzieć się więcej o Alanie odwiedzając notę biograficzną w naszym dziale "Sylwetki lektorów").

"Wierzę, że dobro powraca. Staram się w ciągu roku w miarę swoich możliwości wspierać różne akcje charytatywne. Kiedy znalazłem na Allegro aukcję zorganizowaną przez Legalna Kultura i WOŚP, nie zastanawiałem się długo nad wzięciem udziału w licytacji" - napisał na Facebook'u.


Kadr z filmu "Warsztaty dubbingowe Jarosława Boberka i Legalnej Kultury"

 

Fundacja Legalna Kultura zorganizowała aukcję we współpracy ze Studiem PRL. "Ogromnie się cieszę, że wygrywając aukcję mogłem wspomóc to piękne dzieło niesienia dobra, jakie realizuje na co dzień WOŚP, a dodatkowo przeżyć niesamowitą przygodę i poznać osobiście ikonę polskiego dubbingu - Pana Jarosława Boberka. Chłonąc jak gąbka wszystkie Jego cenne uwagi i rady z pewnością wykorzystam je w swojej codziennej pracy jako lektor.

Bardzo dziękuję Pani Kindze Jakubowskiej, prezes Fundacji Legalna Kultura za pomysł i organizację tego wydarzenia oraz PRL Studio za pomoc przy realizacji nagrań. Efekt warsztatów możecie zobaczyć na filmie" - dodaje Alan Pavletta.


Przypominamy, że w naszym cyklu "Bliżej mikrofonu" znajdziecie wywiad z mistrzem: Jarosław Boberek - Głos jest rzeczą drugorzędną 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama