Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Chester & Cheetos #hot16challenge2
Autor:  CheetosPL
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=y9-bhn7igsQ
Data publikacji: 18.05.2020

Co ciekawe, wspomniany lektor blisko dwa lata temu był naszym pierwszym rozmówcą w cyklu wywiadów "Bliżej mikrofonu". Właśnie wtedy padło dobitne - i jakże słuszne - stwierdzenie: "Warto widzieć twarz, a nie przysłowiową dupę".

Od tego czasu świat zmienił się przez pandemię koronawirusa, a w akcji ##hot16challenge2 zaczęły brać udział także znane marki. Nie od dziś wiadomo, że Chester ze spotów Cheetos mówi głosem Mikołaja Klimka. Zaraz, zaraz... teraz śpiewa!

Przypomnijmy, że poprzez #hot16challenge2 wspieramy polską służbę zdrowia na: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge


Wracając do pytań: "Kto to mówi"... Właśnie tak nazwaliśmy nasz dział, który funkcjonuje już od dłuższego czasu. Jest to obszerna i stale powiększająca się baza różnorakich produkcji, w których pojawiły się głosy lektorskie.

Poza wskazaniem lektorki lub lektora znajdziecie tam takie dane, jak rok powstania czy pole emisji. W razie jakichkolwiek wątpliwości i poszukiwań zachęcamy do korzystania z naszych zasobów! Wystarczy użyć wyszukiwarki, wpisując nazwisko albo tytuł produkcji. A może jest coś, co powinniśmy zarchiwizować? Jesteśmy zawsze wdzięczni za sugestie.

Bywa, że kolejny wpis w bazie "Kto to mówi" jest owocem redakcyjnej "burzy mózgów". Tym bardziej cieszymy się, że z pytaniami zwracacie się właśnie do nas!

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama