Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: MPK Wrocław - nowy głos będzie zapowiadał przystanki
Autor: wroclaw.pl
Źrodło: wroclaw.pl
Data publikacji: 03.06.2015

MPK Wrocław - nowy głos będzie zapowiadał przystanki

MPK Wrocław wybrało nowy głos zapowiadający przystanki w pojazdach. Konkurs wygrał Łukasz Klinke, który na co dzień użycza swego głosu zawodowo do reklam radiowych i telewizyjnych. Spółka rozstrzygnęła właśnie konkurs na zapowiedzi głosowe. Do rywalizacji zgłoszono prawie 70 ofert.

Najlepszą wybrało jury konkursowe. Jurorzy oceniali brzmienie głosu, proponowaną cenę za usługę oraz jakość nagrań. Po pierwszym etapie do ścisłego finału zakwalifikowało się trzech kandydatów – same męskie glosy. Próbki ich możliwości w ostatniej turze były oceniane bezpośrednio w tramwaju. Finalnie jury wybrało nagrania Łukasza Klinke. To oznacza, że już w wakacje pasażerowie MPK pożegnają się z głosem Pani Iwony, która od kilkunastu lat użyczała go na potrzeby MPK. - Bardzo się cieszę, że będzie wreszcie zmiana. Sama jeżdżę MPK i jestem już zmęczona słysząc ciągle ten swój głos. Dobrze, że wygrał mężczyzna. Mam nadzieję, że pasażerom MPK ta zmiana się spodoba - mówi pani Iwona. MPK zdecydowało się na zmianę, by poprawić jakość zapowiedzi głosowych.

 Cały artykuł przeczytacie na stronach serwisu wroclaw.pl
Wizytówkę Łukasza Klinke znajdziecie w dziale "Sylwetki lektorów"

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama