Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: „Dancing with the Stars 9” z audiodeskrypcją na żywo
Autor: Michał Kurdupski, Wirtualnemedia.pl
Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dancing-with-the-stars-9-audiodesk...
Data publikacji: 08.03.2019

 

Dziewiąta edycja widowiska „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dostępna jest w wersji dla niedowidzących i niewidomych. Realizowaną na żywo audiodeskrypcję przygotowuje Aleksandra Szutenberg, dziennikarka Polsat Sport - donoszą Wirtualne Media.

 

Aleksandra Szutenberg (fot. Telewizja Polsat)

 

Aleksandra Szutenberg przygotowując się do realizacji audiodeskrypcji dla „Dancing with the Stars” odbyła rozmowę z Joanną Mazur - niewidomą biegaczką, która jest uczestniczką 9 edycji show. "Dowiedziała się od niej, że kostiumy tancerzy i scenografia w studio to nie wszystko, co chcieliby wiedzieć. Najważniejsze są dla nich emocje w trakcie programu na żywo i właśnie to stara się przekazać podczas trwania show" - poinformowała Wirtualnemedia.pl Ewa Wojciechowska, szef działu PR Telewizji Polsat.

Gratulujemy inicjatywy, a lekturę pełnego artykułu polecamy Wam na stronie Wirtualnemedia.pl

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama