Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: „Galileo”: Najlepszych tematów dostarcza świat codzienny
Autor: Tomasz Fiłonik / TV4
Źródło: https://www.tv4.pl/news/2023-08-22/galileo-najlepszych-tematow-dostarcza...
Data publikacji: 22.08.2023


Program utrzymujący się na antenie od szesnastu lat od samego początku prowadzony przez charyzmatycznego prezentera, jakim jest Paweł Orleański. Co powiedział w specjalnej rozmowie z Czwórką na temat uwielbianego przez widzów „Galileo”? Jak wpływa na jego życie i rozpoznawalność?

/.../ - Skąd pomysły na nowe odcinki programu?
- Przekroczyliśmy magiczną barierę tysiąca i to jest fantastyczne, bo tutaj jest pięknie. Świat jest najlepszym dostarczycielem tematów do „Galileo” i tu jestem całkowicie spokojny, jak ktoś mnie pyta: Czy to się panu nie znudzi? Czy tych tematów nie zabraknie? Mówię: Nie! Patrząc na to co się dzieje i co ludzie codziennie wymyślają na świecie, co się dzieje dookoła, to jestem mega spokojny, bo my też dzięki temu mamy o czym opowiadać w „Galileo”.

/.../ - Jak program wpłynął na pana życie?
- „Galileo” dało mi inne postrzeganie gadżetów. Jak się o czymś dowiaduje nowym, to wracam do domu, szperam i sprawdzam. Dzięki programowi pojechałem do Japonii. Tam też, czyli w „Galileo”, poznałem chindogu, czyli sztukę tworzenia wynalazków. Potem pojechałem do Japonii i patrzyłem, czy rzeczywiście ta sztuka tam tak funkcjonuje, więc jest masa takich rzeczy.

/.../ Tak naprawdę ten program to jest trochę moje życie. Jest mi strasznie miło, jak podchodzą do mnie młodzi ludzie i mówią: „Ja się na panu wychowałem”, „Pan mi dał więcej niż szkoła”. Dla mnie to są niesamowite spotkania i takie budujące. Niesamowicie się cieszę, że jestem twarzą takiego programu.

Więcej przeczytacie na portalu TV4.pl.

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama