Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Oto głos "Chłopaków z baraków" - lektor Rafał Walentowicz!
Autor: Radio Kampus
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RSazbFnMxD8
Data publikacji: 23.06.2021

Głównymi bohaterami kanadyjskiego serialu są trzej przyjaciele zamieszkujący fikcyjne osiedle barakowozów "Sunnyvale" w Nowej Szkocji. Mężczyźni próbują wzbogacić się niewielkim kosztem, najczęściej nielegalnymi metodami. Dlatego większość sezonów kończy się powrotem bohaterów za kratki, a zaczyna ich wyjściem z więzienia.

Poza Kanadą show okazał się sukcesem m.in. w Hiszpanii, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii, Holandii, Danii, Izraelu, Portugalii czy Niemczech. W Polsce Comedy Central Polska wyemitował od 2007 roku siedem pierwszych sezonów w wersji z lektorem Rafałem Walentowiczem.

Na platformie Netflix dostępne są po polsku wszystkie odcinki, włącznie z powstałymi po roku 2007, jednak - jak dotąd - wyłącznie w wersji z napisami. - Chcemy kolejnych sezonów "Chłopaków z baraków" z głosem naszego ulubionego lektora! - apeluje ostatnio fanclub Rafał Walentowicz - alstrona fanów.

Na czym polega fenomen paradokumentalnego serialu, który cieszy się dużym powodzeniem także u nas? Lektor dzieli się swoimi spostrzeżeniami w ponad dwudziestominutowej rozmowie:

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama