Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: KNOPEK LEKTOR PEŁNĄ GĘBĄ
Autor: ABSURD STORIES
Źrodło: https://youtu.be/KGKIwQJRo7g
Data publikacji: 31.01.2018

 

 

 

 

 

Komentarze (9)

2018-02-19 realizator

Buahah co to za ściema? akurat to co uważają starsi lepiej przemilczę bo by się chłopakowi smutno zrobiło ;) darujcie sobie to sztuczne pompowanie..

2018-02-24 tomekb

Huh! Łukasz jak widac dorobił się swoich hejterów. Gratulacje. Kolego realizatorze, jest szansa, że masz rację, że to zdolności autokreacyjne Knopka sprawiły, że uwierzyliśmy w jego sound. Być może. Ale ja stawiam swoje prawe ucho, że za 10 lat ten głos będzie w absolutnym topie szeptanki. Mam chyba prawo do taiej opinii? W każdym razie, to nie jest typowy przypadek. Nic nie zmienia internetowy anturaż, fakt jest faktem. Łukasz jest na autostradzie prowadzącej do panteonu i zapieprza nią zdrowo. I może jestem naiwny, może za bardzo wierzę w ludzi, ale wygląda mi on na takiego typa, który nie odpuści w pół drogi.

2018-02-26 me_wash

A wg mnie nie ma tu żadnego sztucznego pompowania - Łukasza słychać często i wydaje mi się, że jest go co raz więcej. Komentarz Pana/Pani realizator uważam za kompletnie zbędny i to mi robi się smutno czytając takie głupie docinki. 

2018-03-04 realizator

tomekb przyjmujac twoja retoryke: jesli moj komentarz jest hejtem, to twoj lizaniem duuu :)

me_wash: jestes Lukaszem czy jakims jego znajomy...?

2018-03-05 me_wash

@realizator: nie jestem ani Łukaszem, ani jego znajomym!? Skąd takie podejrzenie w ogóle? Widać naprawdę nisko go oceniasz skoro podejrzewasz go o takie rzeczy jak podszywanie się pod kogoś i pisanie w swojej własnej obronie z innego konta :D Troche to dziecinne nie uważasz? :) Nie rozumiem kompletnie Twoich pobudek - gość ma fajny tembr, dobrze czyta i tak jak napisał tomekb ma naprawdę wielki potencjał. A może Ty znasz osobiście lektora o którym piszemy? Macie jakiś konflikt? A może wynika to z jakiegoś kompleksu? No offence, ale staram się zrozumieć skąd taka prowokacja i niska ocena... 

2018-03-05 tomekb

Realiator: akurat Twój komentarz spełnia wszelkie znamiona hejtu. Zerknij do słownika. Co do mojej opinii o Łukaszu. Mam na tyle doświadczenia, by wiedzieć, że takie przypadki nie zdarzają się często. Jest to swego rodzaju fenomen. Jeśli to dla Ciebie ma znamiona lizania dupy, to niestety, nie pomogę. Zobaczymy za kilka lat kto miał rację. Już miałem takie przypadki.

2018-03-05 realizator

Wyypraszam sobie takie insynuacje. Ani przez moment nie ocenialem.
No tak, bo nie jestem fanem pompy to od razu hejter? Dalsza dyskusja nie ma sensu.
Paaa.

2019-03-04 gargamel

Też nie jestem fanem pompy. Łukasz ma fajny głos. Znakomicie się sprawdza w audiobookach,gorzej w reklamach. Głos Eurosportu i tam się sprawdza,ale rzeczywiście strasznie ściemnia i się popisuje. Rozdmuchane ego. Nie jest to rzetelny Andrzej Ferenc ,który wejdzie do studia przeczyta,zamieni dobre słowo i wyjdzie. Knopek to popisy marketingu i bardzo zle się czuje,jeśli w jego gronie ktoś inny okazuje się być lepszym od niego. Czas pokaże. Kto miał rację. Ja twierdzę,że rozbuchane ego go zniszczy.

2019-03-15 tomekb

@realizator: Zauważ różnicę między opinią Twoją, a Gargamela. Nie jest to laurka a napisane kulturalnie i rzeczowo. @gargamel Czytanie i promocja to dwie odrębne zdolności. Ja oceniam to pierwsze. Poza tym, umówmy się nie wszyscy lektorzy są miłymi i wesołymi ludźmi, z którymi byś się chciał zaprzyjaźnić. A mimo to ich zamawiasz.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama