Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Podczas tegorocznej edycji Poznańskich Dni Organizacji Pozarządowych zaprezentują swoją działalność 74 organizacje, a wśród nich znajdzie się Fundacja Słowo i Kropka - pomysłodawca i organizator projektu "Nasze Czytanie".

- Impreza od kilku lat na stałe wpisuje się w harmonogram wydarzeń promujących działalność społeczną w Poznaniu. Jest to świetna okazja, aby zapoznać się z różnorodnymi inicjatywami, jakie realizowane są w mieście dzięki działaniom przedstawicielek i przedstawicieli trzeciego sektora.

Poznańskie Organizacje Pozarządowe zapraszają na różnego rodzaju spotkania, pokazy zajęcia manualne czy też wystawy, które przybliżą mieszkańcom miasta ich działalność - czytamy na stronie Urzędu Miasta Poznania.

 

- Tworzymy przestrzeń, w której nie ma niezdrowej rywalizacji, za to jest jeden wspólny cel - miłość do czytania. Z doświadczenia wiemy, że książki są stałe w uczuciach i nigdy nas nie zdradzą - wyjaśnia wiceprezes Fundacji Słowo i Kropka Paweł Wódczyński.

Przypomnijmy, że projekt "Nasze Czytanie" stawia sobie za cel dostarczanie mądrej rozrywki i podnoszenie kultury słowa. Pełne nagrania lektur szkolnych są bezpłatnie udostępniane na kanale Nasze Czytanie na YouTube.

- Będziemy mogli się spotkać i bliżej poznać. Pokażemy Wam kilka przydatnych ćwiczeń, dzięki którym Wasze struny głosowe czy przepona będą lepiej działać.
Będzie też możliwość zapisania się na warsztaty "Usłysz i nagraj swój głos", które odbędą się 8 oraz 28 września w naszej siedzibie przy ul. Masztalarskiej. To z kim się widzimy? - zachęca ekipa Fundacji.

Oprac. Polscylektorzy

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama