Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Pomysłodawcy i organizatorzy akcji "Nasze Czytanie - Lektury Szkolne" przyjęli zasadę, że każdy rozdział czyta inny głos. I ta zasada doskonale się sprawdza. Właśnie tak powstał audiobook "Przygody Tomka Sawyera".

"To jednocześnie dobra zabawa dla nas i naszych gości, ale również niepowtarzalna wartość artystyczna. Nagrania powstają bardzo szybko, a różnorodność narracji i interpretacji tekstu oraz oczekiwanie na konkretny głos angażują słuchaczy niemal nieprzerwanie" - zapewnia Paweł Wódczyński, lektor i działacz poznańskiej Fundacji Słowo i Kropka.

Akcja ma charakter non profit, a nagrania są dostępne za darmo na kanale Nasze Czytanie na YouTube. Jest ich już ponad 300 i cieszą się dużym zainteresowaniem. Fundacja od 3 lat zajmuje się popularyzowaniem czytelnictwa, słuchania audiobooków czy słuchowisk.


- Jesteśmy na etapie realizacji drugiego tomu "Lalki" oraz przydzielania rozdziałów kolejnej lektury: "Król Maciuś Pierwszy". Mamy super niespodzianki lektorskie - perełki, ale nie zdradzę :) - powiedział nam Paweł Wódczyński.

Za wszystkie przedsięwzięcia trzymamy - jak zwykle - kciuki. I nie poprzestaniemy na tym, informując Was o postępach projektów oraz wprowadzając za kulisy nagrań.

Aby pomóc Fundacji kontynuować projekt "Nasze Czytanie - Lektury Szkolne" zapraszamy na stronę Patronite. To portal, który pozwala poprzez systematyczną subskrypcję finansowo wspierać wyjątkowe działania twórców i autorów. Każdy może dostosować próg wsparcia do swoich możliwości finansowych. "Nawet najmniejsze wpłaty są bardzo cenne!" - apelują organizatorzy.

https://patronite.pl/fundacjaslowoikropka/description


oprac. polscylektorzy.pl

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama