Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Tytuł: Piotr Fronczewski oficjalnie jako narrator w Diablo IV. Jak zwykle wypada genialnie
Autor: Artur Łokietek / PlanetaGracza.pl
Źródło: https://planetagracza.pl/diablo-iv-piotr-fronczewski-narrator-film-probk...
Data publikacji: 15.05.2023

- Właśnie zakończyły się kolejne testy "Diablo IV". /.../ W końcu dostaliśmy również przedsmak polskiego dubbingu. Nie od dziś wiadomo, że w serii Diablo (i innych grach RPG, tak naprawdę) polskie głosy zazwyczaj stoją na wysokim poziomie. Z drugiej jednak strony nikt chyba nie spodziewał się, że w roli narratora usłyszymy Piotra Fronczewskiego!

Legendarnego aktora w Polsce kojarzy chyba każdy, ale to właśnie gracze znają go m.in. z gier wydawanych w ramach „Kolekcja Klasyki”, gdzie za każdym włączeniem wyświetlało się krótkie intro dubbingowane przez aktora. Fronczewski występował już jako narrator, m.in. w legendarnym Baldur’s Gate („Przed wyruszeniem w drogę…”) i wielu innych pozycjach. Cieszy więc fakt, iż powraca on jako narrator i to w tak istotnej premierze tego roku - czytamy na portalu PlanetaGracza.pl.

 

- Intro zdubbingowane przez Fronczewskiego brzmi genialnie, ale chyba nikt nie spodziewał się czegokolwiek innego, prawda? - stwierdza Artur Łokietek w artykule, którego całość znajdziecie TUTAJ.

Przypomnijmy, że Piotr Fronczewski użyczył już głosu w grze "Diablo III: Reaper of Souls" (2014), wcielając się w rolę Ducha Krowiego Króla. Jednak tym razem będzie narratorem całej opowieści.

A u nas w obszernej nocie biograficznej znajdziecie podsumowanie dorobku niezrównanego aktora teatralnego, filmowego i dubbingowego, piosenkarza, satyryka, narratora, reżysera teatralnego oraz pedagoga.

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama