Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

- Kudeł, Kudlarz. Przyjaciel. Tyle razem zrobiliśmy. Zrobił ze mną wszystko, co dla mnie wartościowe. Setki rzeczy. To on ostatecznie tworzył jakość. Potrafił wszystko. Wielki mistrz. Uwielbialiśmy razem pracować. Spotykać się. Z jednej strony był najśmieszniejszym człowiekiem na świecie. Z drugiej niebywale wrażliwym, ciepłym facetem. Myślałem, że będzie żył wiecznie jak jego ukochany dziadek Bolek. Kudeł, bracie, to ku…a nie może być prawda… - napisał na Facebooku Marek Bimer.

Dodał w komentarzu, że ciało jego przyjaciela znaleziono w mieszkaniu w Sopocie. Obecnie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci.


Marcin Kudełka urodził się 5 października 1963 roku w Warszawie. Ukończył warszawską PWST - Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku (1990). Występował głównie w dubbingu i reklamach; jako lektor pracował od 1987 roku.

Jego najpopularniejszą kreacją była tytułowa postać w polskiej wersji językowej „Johnny’ego Bravo”. Zyskał również uznanie jako narrator w kultowych kreskówkach.

Składamy Rodzinie oraz najbliższym wyrazy głębokiego współczucia.

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama