Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Mikrofonika od 2001 roku w ramach autorskiego systemu w prosty i wygodny sposób realizuje blisko 6.000 nagrań rocznie z udziałem ponad 450 profesjonalnych lektorów z całego świata.

Jako agencja produkcyjna tworzy spoty dla czołowych marek w kraju. Firma specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych nagrań głosowych do reklam telewizyjnych, radiowych oraz internetowych, obsługując klientów z różnych branż. Chętnie angażuje się w działania społeczne, wspierając przyszłe pokolenia lektorów - czytamy na stronie konkursu, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

W finale konkursu gospodarczego można zagłosować maksymalnie na 3 firmy, przyznając im wirtualne diamenty: złoty, srebrny lub brązowy.

- Rozkręcając firmę nie podejrzewałem, że będę z niej żył nie tylko ja, ale też kilka innych osób. To miało być dodatkowe zajęcie, które trochę podbuduje prywatny budżet i pozwoli szerszemu gronu poznać głos mój i znajomych - wspomina Tomasz Bartos w naszym wywiadzie z cyklu "Bliżej mikrofonu".
- Pomysł na założenie firmy... z praktyki. Takie są najlepsze - dodaje w materiale opublikowanym przez kanał Pomorze Zachodnie:
 

 

Zwycięskie firmy otrzymają nagrody pieniężne, przeznaczone na nowe inicjatywy. Głosujący również mogą zyskać, bo podczas Gali Finałowej 27 listopada organizator rozlosuje nagrody dla osób biorących udział w głosowaniu; m.in. Apple iPhone 15, Apple iPad Pro 11″ oraz Apple Watch 8.

 

Oprac. PolscyLektorzy

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama