Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

- Jak co roku, do orkiestrowych aukcji internetowych zaprosiliśmy znane osoby. Zwróciliśmy się ze specjalną prośbą do ludzi z życia publicznego, muzyków, aktorów, sportowców, a także tych, którzy dali się poznać dzięki swojej pracy na rzecz innych, o przekazanie jakiegoś przedmiotu na rzecz jubileuszowego 30. Finału WOŚP. Gramy pod hasłem:Przejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.

Odzew na nasz apel okazał się bardzo szeroki, a do Fundacji zaczęły napływać wyjątkowe przedmioty od wyjątkowych ludzi - czytamy w opisie aukcji.


Dziennikarz "Faktów" TVN Maciej Knapik wspomina: Tata był znanym lektorem. W ostatnich latach wiele nagrań powstało po prostu w domu, w jego gabinecie - gdzie zainstalowany był profesjonalny mikrofon plus komputer.
Tata chętnie nagrywał. Najczęstsze ustalenia brzmiały mniej więcej tak:
- Panie Tomku nagra pan?
- Jasne! I odeślę mailem. Za godzinę może być?
- Może! Suuuper, dzięki!

 

"Tata zawsze wspierał WOŚP. Tej decyzji, tej aukcji jestem pewien jak niczego. Z pewnością byłby zadowolony. /.../ Mogę zdradzić tajemnicę, że na aukcję przekazałem dwa jego mikrofony, które stały w jego gabinecie. W odróżnieniu od tysięcy mikrofonów, przed którymi siadał mój tata przez całą swoją karierę, te były zupełnie osobiste, były tymi, na których pracował w domu" - powiedział Maciej Knapik w TVN24.

Jurek Owsiak zachęca: "Mikrofon Tomasza Knapika, niezapomnianego i najbardziej znanego spikera, lektora, wspaniałego głosu kilku pokoleń. /.../ Do tego pięknego mikrofonu dołączyłem ciepłą czapkę".

Aktualizacja: 01.02.2022

Mikrofon można było licytować na Allegro do dziś - i przed chwilą aukcja WOŚP, w której wzięło udział 31 osób, zamknęła się kwotą 15 100,00 złotych. W ostatnich sekundach nastąpiło przebicie o 2000 złotych!

Gratulujemy zwycięzcy! A przede wszystkim cieszymy się, że pieniądze posłużą dobrej sprawie.

Czy poznamy kiedyś szczęśliwego posiadacza tak legendarnego mikrofonu? Jeżeli tak, na pewno nie zachowamy tej wiedzy tylko dla siebie...

 

Aktualizacja: 02.02.2022

 

Wiadomo już, kto zwyciężył w licytacji! Mikrofonu Tomasza Knapika będzie używał Jarosław Juszkiewicz, polski głos Google Maps.

- Mikrofon Mistrza Tomasza Knapika będzie pracował nadal. Z prawdziwą radością wylicytowałem go na aukcji na rzecz WOŚP. Jestem szczęśliwy - napisał lektor na swoim profilu Jarosław Juszkiewicz - Kieruj się na południe.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

oprac. PolscyLektorzy

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama