Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Tytuł: To spotkanie
Autor: Various Artists - Topic
Źródło: https://youtu.be/8zmKqBpqIB8
Data publikacji: 17.12.2020

Ten muzyczny prezent pojawił się na antenie Meloradia, a także jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych i na YouTube.

Zapewne wiecie, że Małgorzata Kościelniak jest nie tylko lektorką, ale i prezenterką radiową z niebagatelnym dorobkiem. W Meloradiu spotyka się ze słuchaczami codziennie od 10 w audycji „Twój dzień z Melo”. Natomiast Kayah od ponad 3 lat prowadzi - w tymże radiu - autorską audycję „Tu i teraz”, do której zaprasza rozmaitych gości.

- Utwór zyskał szczególny klimat i charakter zarówno w warstwie muzycznej, jak również lirycznej za sprawą urokliwego tekstu napisanego przez Małgorzatę Kościelniak - pisze portal krakow.naszemiasto.pl.


- Słowa do tej piosenki powstały ponad rok temu, kiedy nagrywaliśmy pierwszą, zupełnie inną jej wersję. W tym roku w niesamowity sposób nabrały jednak zupełnie innego, poruszającego znaczenia - zdradza Małgorzata Kościelniak.

- To naprawdę przemiłe, że z okazji Świąt mogą powstawać takie piękne utwory. Przyznaję, że jest bardzo trudno wymyślić coś nowego, bo piosenek świątecznych powstało już całe mnóstwo. Tym bardziej cieszę się, że Dawid Bas z Małgosią Kościelniak stworzyli tak uroczy utwór i jeszcze mnie do niego zaprosili - wyznaje Kayah.  

- Radiowiec wśród muzyków. Muzyk wśród radiowców - mówi o sobie Gosia w nocie biograficznej. O muzyce w jej życiu przeczytacie w naszym wywiadzie z cyklu Bliżej mikrofonu: Małgorzata Kościelniak – Żyj jak kaczka!

 

oprac. PolscyLektorzy

(źródło: Meloradio, Facebook.com, krakow.naszemiasto.pl, YouTube.com, materiały własne)

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama