Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Daria Bogusz jest aktywna lektorsko od 2007 roku. Wcześniej pracowała jako Specjalista ds. marketingu w RUCH S.A. (2004–2006), Doradca finansowy w GETIN BANK (2006) oraz Specjalista ds. sprzedaży i planowania kampanii radiowych w Grupie Radiowej AGORY (2006-2017).

Obecnie specjalizuje się wyłącznie w pracy przed mikrofonem; zwłaszcza w reklamach, dubbingu, multimediach, IVR-ach, ISR-ach, narracjach i słuchowiskach.
Współpracuje z wieloma bankami głosów. W opinii Faktorii Lektorskiej Mikrofonika "posiada pogodny, piaskowy tembr oraz ogromny talent przy odgrywaniu scenek - zarówno naturalnych, jak i zupełnie szalonych."

Udziela się w realizacjach projektu "Nasze Czytanie - lektury szkolne", stawiającego sobie za cel podnoszenie kultury słowa i propagowanie czytelnictwa. Współpracując z poznańską Fundacją Słowo i Kropka wzięła m.in. udział w zdalnym nagraniu audiobooka "Syzyfowe prace" Stefana Żeromskiego.

(źródło: materiały własne, linkedin.com)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. scenka w spocie Circle K
  2. fragm. prezentacji "e-stado®"
  3. spot "Galeria Wnętrz Domar"

Oceń lektora

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama