Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Dla kogo?

Czy wysyłasz do studiów próbki swoich nagrań, ale wybierają Cię nieczęsto albo nawet wcale? Nie masz jeszcze demo i zastanawiasz się, jak je dobrze przygotować? Czego tak naprawdę potrzebują klienci, żeby Ci zaufać i powierzyć właśnie Tobie wiarygodność własnej marki?

Dla tych, których dotyczy choćby jedno z powyższych pytań, Beata Kozikowska ma pomocne i przydatne rozwiązania. Od ponad dwudziestu lat pracuje lektorsko, nagrywając w warszawskich studiach głównie audiobooki i reklamy (m.in. głos PZU, Palmolive, Colgate, Dyson, Ricola).
"Jako lektorka zostałam głosem nawigacji z iPhona. Reżyseruję też nagrania i uczę jak wypadać profesjonalnie i naturalnie przed mikrofonem oraz kamerą" - mówi o sobie.

Pracuje indywidualnie z osobami, które chcą zacząć pracę lektora oraz z lektorami, którzy chcą mieć więcej zleceń. Szkoli na potrzeby publikowania w sieci podcastów, medytacji, video i live’ów. Pomaga także tym, którzy z racji wykonywanego zawodu muszą dobrze mówić (prawnikom, trenerom, nauczycielom). Prowadzi również zajęcia z pracy przed mikrofonem dla słuchaczy Studium Aktorskiego w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Ankieta

- Przygotowuję kurs i chcę, żeby był dla Ciebie naprawdę pomocny i przydatny. A żeby to było możliwe - potrzebuję Cię lepiej poznać i dowiedzieć się, w czym najbardziej mogę Ci pomóc? Ankieta jest naprawdę krótka (wypełnienie jej nie zajmie Ci więcej niż 10 minut). Będę bardzo wdzięczna, jeśli odpowiesz na pytania - zachęca lektorka i trenerka.

Możecie pobrać ankietę TUTAJ. Warto ją wypełnić tym bardziej, że autorka zaprosi 15 pierwszych uczestników na 20-minutowe spotkanie z analizą nagrania oraz feedbackiem.

Na nadesłanie odpowiedzi macie czas do północy 30 lipca.

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama