Aktualności polscylektorzy.pl
WIADOMOŚCI

W tym dziale informujemy o wszystkich zmianach w serwisie. Tu znajdziesz najświeższe wieści z rynku, fakty, plotki i donosy. Masz newsa? Organizujesz lub wygrałeś casting? Planujesz ciekawą imprezę? Robisz coś wyjątkowego? Liczymy na Waszą współpracę! Piszcie do nas!

Tytuł: Małgorzata Krzysica - Niech ta kolęda odmieni nas
Autor: Małgorzata Krzysica
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=q-vSxnZBXM8
Data publikacji: 22.12.2022

Święta mogą być naprawdę gorące za sprawą rytmu flamenco! Ale forma to nie wszystko - słowa są szalenie ważne, bo wpisują się w niełatwe czasy. Czy pomimo goryczy i świadomości ciemnej strony ludzkiej natury możliwa jest wiara w piękno i miłość? Tak:

"Z zapachem choinki przychodzi
Wiara w piękniejszy świat.
W nim człowiek będzie ludzki,
nie będzie rządził strach."


Małgorzata Krzysica praktycznie od początku istnienia RMF pojawia się przed mikrofonem na Kopcu Kościuszki. Należy do lektorskiego pokolenia, dla którego autorytetem był legendarny głos RMF FM Andrzej Wiernik.
Poza aktorstwem i lektorstwem jej żywiołem jest muzyka (ukończyła w 2002 roku klasę wokalną w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej).

Możemy zdradzić, że w nowym roku Koleżanka powiększy swój dorobek płytowy... i będziecie jednymi z pierwszych, którzy się o tym dowiedzą!

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama