Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

Konkurują wiodący producenci sprzętu audio, a także najbardziej uznani producenci muzyczni i technicy dźwięku. Corocznie przyznawana - już po raz trzydziesty czwarty - nagroda TEC jest wyrazem uznania zawodowców w branży audio. Wyróżnia jakość produktów oraz podkreśla zasługi i prestiż osób związanych z nagraniami, koncertami czy telewizją.

Dodatkowo galeria TECnology Hall of Fame prezentuje produkty oraz innowacje, które wniosły znaczący wkład w rozwój technologii audio.

My zajmiemy się oczywiście sprzętem, który może zainteresować lektorów. Rzućmy okiem na cudeńka w następujących kategoriach:

 

 
PRZEDWZMACNIACZE MIKROFONOWE

AEA -TRP2 Preamp
Antelope Audio - Edge Strip
Daking - Mic Pre II
PreSonus - NSB 16.8 stage box
Rupert Neve Designs - RMP-D8
Yamaha - Rio3224-D2 | Rio1608-D2


MIKROFONY STUDYJNE

Antelope Audio - Edge
beyerdynamic - FOX USB-C
DPA Microphones - CORE by DPA
Josephson - C725 Tube/FET Hybrid
Manley - Reference Silver
Neumann - U 67

 Na wyniki trzeba cierpliwie poczekać do stycznia. Poznamy je podczas targów NAMM Show w Kalifornii. Od zimowego terminu 24-27.01.2019 wieje chłodem, ale Kalifornia skuta lodem raczej nie będzie! Pozostałe nominacje zobaczycie na stronie TEC Awards.

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama