Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

Poniżej info od dystrybutora:
Z przyjemnością prezentujemy model MK4, pierwszy studyjny wielkomembranowy mikrofon marki Sennheiser. Jest on wyposażony w prawdziwą kapsułę pojemnościową, bazowaną na słynnym modelu scenicznym e965, jednak przeznaczoną do zastosowań studyjnych. Model MK4 jest produkowany w Niemczech, co jest wyjątkowe w tym poziomie cenowym. Jego przetwornik powstaje w tych samych pomieszczeniach o wysokim stopniu czystości, w których firma produkuje high-endowe modele Sennheiser i Neumann.

Zaprojektowany do studia, MK4 jest jednak równie skuteczny w każdych warunkach nagraniowych, nawet na scenie. Dzięki niskiej cenie będzie też dobrym wyborem do celów homerecordingu. Model MK4 będzie dostępny w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce w zaskakującej cenie 1299 zł!

SPECYFIKACJA:

    kapsuła wielkomembranowa 1"
    membrana pozłacana 24krt
    całkowicie metalowa obudowa
    antywstrząsowy montaż kapsuły w obudowie mikrofonu
    niski poziom szumów
    wysoki poziom SPL
    produkowany w Niemczech
    przetwornik polaryzowany zewnę™trznie
    kardioidalna charakterystyka kierunkowa
    pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
    czułość: 25 mV/Pa
    maksymalny SPL: 140 dB
    szerokość obudowy: 57 mm
    wysokość: 160 mm
    waga: 485 g

 

Więcej na: http://www.aplauzaudio.pl/Aktualnosci/2/news-47

My ze swojej strony wiemy, że wielu lektorów szuka modeli w tym przedziale cenowym, więc będziemy konsekwentnie atakowali Aplauz by przysłał nam nowego Sennheisera na testy.

Komentarze (4)

2011-03-23 snoofer

Ta cena jakaś taka podejrzana jak na Sennheisera, może i produkowany w Niemczech ale pewnie podzespoły robione przez małe żó‚łte rączki:)

Kiedy można się™ spodziewać testó‚w ?

2011-03-23 tomekb

Dystrybutor w przyszłym tygodniu ma wysłać to do nas. Trochę™ go bę™dziemy musieli potrzymać. Czyli tak za 2 max 3 tygodnie

2011-04-07 Hubert

Probowalem go wczoraj na Musik Messe. Wyglada ladnie, ale dla mnie brzmi jednak dosc srednio. Ciekawe jaka bedzie Wasza opinia po testach...

2011-04-13 tomekb

A co fajnego było Twoim zdaniem na MM?

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama