Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

   Kultowy mikrofon studyjny Neumann U 87 Ai został okrzyknięty najlepszym mikrofonem świata przez magazyn „Sound on Sound".

Nagroda SOS jest przyznawana przez czytelników brytyjskiego magazynu „Sound on Sound” najlepszym urządzeniom technologii studyjnej. Zwycięzcy ogłaszani są podczas targów muzycznych NAMM pod Los Angeles. W tym roku w kategorii Najlepszy Mikrofon model U 87 Ai pobił dziesięciu konkurentów!

Neumann U 87 Ai to bodaj najsłynniejszy i najczęściej wykorzystywany mikrofon wszech czasów. Każde szanujące się studio nagraniowe ma go na wyposażeniu. To mikrofon wielkomembranowy o przełączanej kierunkowości i unikalnej charakterystyce częstotliwościowej. Jest rozpoznawalny natychmiast dzięki wyjątkowemu kształtowi, zastrzeżonemu przez firmę Georg Neumann GmbH. To doskonały wybór w niemal każdym zastosowaniu studyjnym, radiowym, filmowym i telewizyjnym - przede wszystkim do głosu. Dzięki przełączanej kierunkowości (dookólnej, kardioidalnej lub ósemkowej), filtrowi dolnozaporowemu oraz tłumikowi -10 dB można go z powodzeniem ustawić zarówno w dużej odległości od źródła (orkiestra), jak i bardzo blisko nawet wyjątkowo głośnego instrumentu. Niezależnie która charakterystyka zostanie wybrana, brzmienie mikrofonu jest dobrane optymalnie i zachwyca każdego realizatora.

 

Więcej przeczytacie na stronach dystrybutora: Aplauz Audio

Pełną listę zwycięzców we wszystkich kategoriach znajdziecie na:  Sound on sound.

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama