Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

TEC to jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży, przyznawane od 1985 roku. Przyznawane są w wielu kategoriach, ale nas najbardziej interesują dwie – mikrofony studyjne i przedwzmacniacze mikrofonowe. Mimo silnej konkurencji w tym roku zwycięzcą został opisywany na naszych stronach budżetowy Neumann TLM 102, którego test znajdziecie tutaj: http://polscylektorzy.pl/zobacz/testy/14

 

Zaś w kategorii przedwzmacniaczy mikrofonowych rywali zdeklasował Rupert Neve Designs 5017. Co ciekawe konstrukcja ta to również najtańsza z oferty legendarnego producenta. Nasz zaprzyjaźniony dystrybutor, firma Musictoolz  poleca się z nową dostawą zwycięskich urządzeń.

 

Podsumowując, wydaje się, że w tym roku jurorzy postawili na modele uznanych marek, których cena nie straszy masowego odbiorcy. Jeśli ten trend się utrzyma to może oznaczać niespodziewaną aktywność producentów w tym segmencie.

Tegoroczną pełną listę zwycięzców we wszystkich kategoriach znajdziecie tutaj: http://tecfoundation.com/tec/10winners.html

Komentarze (1)

2011-01-27 tomekb

Pozdrawiam Rino :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama