Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

Tytuł: 20% zniżki na mikrofony Earthworks tylko do końca kwietnia
Autor: MBS Pro
Źrodło: materiały reklamowe
Data publikacji: 20.04.2017

Informacja dystrybutora.


20% taniej TYLKO do końca kwietnia!

Szukasz mikrofonów o naturalnym, szczegółowym i pełnym brzmieniu? Sprawdź ofertę mikrofonów EARTHWORKS i wybierz model dla siebie!

 

 

Earthworks microphones

Earthworks Audio to firma zlokalizowana w New Hempshire w USA, specjalizująca się w ręcznej produkcji wysokiej klasy mikrofonów. Filozofia firmy opiera się na założeniu, że dźwięk który słyszymy z nagrania powinien dać nam wrażenie, że jest on obok nas tak jakbyśmy słuchali muzyki na żywo! Inżynierowie firmy Earthworks stworzyli całą gamę mikrofonów do zastosowań studyjnych, scenicznych oraz instalacyjnych, które posiadają niezwykle wysoką szczegółowość, niemal nieograniczoną dynamikę oraz pasmo przenoszenia ciągnące się aż do 50 kHz! Jeśli cenisz sobie wierność i naturalność brzmienia, ta oferta jest dla Ciebie!

 

Zainteresowanych zapraszmay do kontaktu z firmą MBS Pro

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama