Sprzęt dla letorów
SPRZĘT DLA LEKTORÓW

Co nowego na rynku? Na czym warto zawiesić ucho? Kto i za co dostał kolejną nagrodę? To jest TECHNEWS! Sprzęt dla lektorów? W dziale TESTY znajdziesz efekty naszych praktycznych doświadczeń na mikrofonach i przedwzmacniaczach. A na deser świeżutkie promocje. Trzymaj rękę na pulsie.

   Główną ideą, która przyświecała założycielom GAP była chę™ć sprawienia, aby klasyczny, analogowy świetnie brzmiący sprzęt był dostępny dla wszystkich miłośników nagrywania, a nie tylko dla nielicznej elity z potężnym budżetem.

Obok doskonałych mikrofonów lampowych oraz tranzystorowych (w tym również aktywnych, zasilanych napięciem fantomowym - np. R 1 Tube Active), będących w zasięgu każdego realizatora, również tych ze skromnym budżetem, na uwagę zasługuje przede wszystkim przedwzmacniacz mikrofonowo-liniowy PRE-73. Jest to klasycznie brzmiące urządzenie pozostające w klimacie vintage'owych przedwzmacniaczy Neve, a gdy zobaczyliśmy jego cenę, to przetarliśmy oczy ze zdumienia! Zapraszamy do działu cennik i gwarantujemy, że nie ma tam żadnej pomyłki :) Ten sprzęt naprawdę tyle kosztuje!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama