Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

"Strefa komfortu to miejsce, które wydaje się idealne... Wiesz, czego możesz się spodziewać od innych i od siebie, pełen chillout, rozwojowa stagnacja, życie z dnia na dzień w powtarzalności zachowań i zdarzeń... Kiedy jednak nie czujemy, że się rozwijamy, to tak jakbyśmy się cofali, a ja lubię iść naprzód. Lubię, gdy wokoło coś się dzieje, gwar ludzi, stos zadań i stres, który motywuje mnie do działania.
Gdy usłyszałam od kilku osób, że miło słucha się mojego głosu i powinnam zacząć czytać audiobooki miałam chwilę zawahania, co powinnam z tą informacją zrobić. Jednak nie pozostało mi nic innego jak podjąć rękawicę i oto jestem na stronie Próba Mikrofonu.

Pełna obaw oddaję w Twoje uszy Szanowny Słuchaczu moje pierwsze próby zabawy głosem, licząc na opinię: czy mój głos ma szanse znaleźć odbiorców? Co powinnam poprawić? Gdzie się szkolić?
Doświadczenia lektorskiego nie mam, ale wszystkiego w życiu można się nauczyć. Trzeba tylko odważyć się spróbować. Drogi Słuchaczu, czy według Ciebie warto było spróbować?"

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2019-07-24 me_wash

Nawet przyjemnie się słucha, ale tembr jest mocno przeciętny w mojej opinii. Nie ma w nim nic co pozwoliłoby się Pani przebić przez lektorów, którzy obecnie są na rynku. Obawiam się, że nie będzie z tego kariery lektorskiej. Głos kojarzy mi się bardziej z audycjami ASMR - może warto sprawdzić "z czym to się je" i otworzyć na YT kanał pełen pozytywnych afirmacji i różnego rodzaju scenek. Pozdrowienia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama