Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Trudno mi rozpisywać się długimi zdaniami. Zawodowo pracuję w radiu jako realizator dźwięku. Z zamiłowania śpiewam partie chóralne w operze. Wiele osób mówi, że ciekawie byłoby usłyszeć mnie w radiu lub dostać audiobooka z moim głosem. Nie wytrzymałem… czas coś z tym zrobić - oto moje demo!

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2018-02-26 me_wash

Cześć! Wg opinii dobry lektor szeptkankowy to taki, który jest bezinwazyjny i nie przeszkadza w oglądaniu filmu - wg mnie tutaj aż za bardzo. Jakby brakowało życia w tym czytaniu, emocji. W reklamie podobnie - niby czytasz, ale jednak nie słychać w tym czytaniu żadnego zaangażowania. Dobry lektor, to lektor uniwersalny, a tu jest bardzo monotonnie. Ćwicz interpretacje i pamiętaj by dodawać do tego więcej ekspresji! P.S. Ciekawe nazwisko nieodłącznie kojarzące się z Frankiem Dux :)  Pozdrowienia! 

2018-03-16 tomekb

Panie Janie, takie pirackie VHS mi się przypominają. 30 lat temu kto wie... Ale na poważnie. Bardzo dużo pracy przed Panem. Najbardziej razi ten nieśmiały sposób czytania. Czytam, ale nie wiem czy dobrze, tak do końca to nie jestem pewny... Od tego bym zaczął. Lektor musi być pewny tego co czyta i jak. Inaczej to od razu słychać.

2018-07-16 Przemysław Strzałkowski

Zgoda z przedmówcami. Ponadto w szeptance słyszę lekką tendencję do hiperpoprawności "ę" (się). W tym dziale bywają gorsze, ale proszę dmuchać na zimne:)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama