Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nigdy nie pracowałem głosem, nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie. Pierwszy raz w życiu nagrywałem tego typu próbkę, choć interesuje mnie to od dawna. Kilka razy słyszałem opinie, że powinienem tego spróbować, więc postanowiłem w końcu zweryfikować publicznie swoje predyspozycje.

Chcę poddać ocenie swój głos i ewentualnie ukierunkować się na konkretną ścieżkę pracy przy mikrofonie według sugestii osób zajmujących się tematem :)
W najbliższym czasie dodam bardziej "rynkową" próbkę z nagraniem przykładowej reklamy :)

 

15.05.2020 - Aktualizacja opisu i próbek (przyp. red.)

Od wstawienia pierwszej próbki mija 9 miesięcy - mam za sobą drobne zlecenia, które wykonywałem zdalnie. Jestem też stałym lektorem w jednym z podcastów kryminalnych - zainwestowałem w podstawowy sprzęt pozwalający na samodzielne nagrywanie prostych form.

Po kilku próbach i poszukiwaniu swojego własnego głosu w różnych formach zdecydowałem ostatecznie włożyć wszystkie siły i ukierunkować się na filmowe szeptanki – czuję się w nich najbardziej komfortowo i uważam, że to najciekawszy kierunek w byciu czytaczem, choć nie udało mi się jeszcze znaleźć sposobu na jakiekolwiek komercyjne zainteresowanie moim głosem tej części rynku.

Proszę o ocenę nowych nagrań – dosyłam z opóźnieniem obiecaną reklamę. Drugą, nową próbką jest czytanie listy dialogowej - to moje „nietknięte” jeszcze marzenie, dlatego wszelkie sugestie i czepianie się szczegółów, co mogę poprawić, i jak dążyć do celu będą dla mnie niesamowicie cenne.

W razie zainteresowania współpracą ze mną, albo chęci dodatkowego - poza komentarzem - wsparcia sugestiami – proszę o kontakt :)

bartoszbujniewicz@gmail.com

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2019-08-27 Słuch_absolutny

Bartek Bujniewicz, masz piękną barwę głosu.Pracuj, daleko zajdziesz.
.

2019-08-27 Przemysław Strzałkowski

Panie Bartoszu - i dobrze, że postanowił tu Pan zaistnieć. Bo skoro chce Pan "zweryfikować predyspozycje"... z przyjemnością mogę powiedzieć: TAK! Fajna barwa i - już na tym etapie - interpretacja. Jeżeli nie pracował Pan jeszcze nigdy głosem, to z takim wrodzonym wyczuciem słowa widocznie się Pan urodził, ergo: jest ta iskra, jest to "coś". Proszę nie odpuszczać i nie zmarnować tego.

Po drugie primo: jeśli chodzi o "konkretną ścieżkę pracy" to zdecydowanie doradzałbym właśnie filmowe "szeptanki". No chyba, że dosyłając próbkę reklamową jeszcze nas Pan zaskoczy ;)

2019-11-20 me_wash

Super brzmienie - dokształcić się, wypracować nawyki, doszlifować umiejętność i dawać głos. Tylko jedna próbka, ale wróży bardzo dobrze. Ciekawy jestem interpretacji tekstów reklamowych w Pana wykonianiu. Życzę powodzenia w dalszej drodze! 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama