Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Bartosz Gajdarski za młodu rapował, a do 2012 pracował w branży IT. W tymże roku założył własne studio, kontynuując grę w zespole i pracując z dźwiękiem półprofesjonalnie. Komponuje muzykę do gier, reklam oraz we własnych projektach - czy to indywidualnych, czy to w aktualnej kapeli. Jest sound designerem oraz montażystą.

Fachu lektorskiego uczył się najpierw przy projektach realizowanych dla firmy, w której pracował, a następnie od lektorów, których słuchał montując i produkując reklamy oraz wszelkiego rodzaju VO. Współpracuje m.in. z internetowym bankiem głosów Mikrofonika. Można go usłyszeć w spotach reklamowych takich marek jak Kaufland (śpiew - kampania "Superłup"), APAP, Tesco, BP, Orlen, Biridgestone, Seat, Bilstein, Hochland, Guess, Honeywell, Fervex oraz w grach komputerowych (m.in. "Beholder", "Warthunder", "Distrust").

Był wokalistą w zespole "Second Nature". Gra również elektronikę. Muzyczne poszukiwania sprawiają, że bierze udział w wielu projektach.

(źródło: materiały własne)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. spot "Mitsubishi Outlander"
  2. spot "Fervex Junior"
  3. narracja - infolinia (fragm.)

Oceń lektora

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama