Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Behind the Scenes with Voice Actors | Diabolical
Autor: Prime Video
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KYoRNGi-gAk
Data publikacji: 19.06.2022

"The Boys Presents: Diabolical", znany również jako "The Boys: Diabolical" lub po prostu "Diabolical", to amerykański serial animowany dla dorosłych o superbohaterach. U nas przyjęło się tłumaczenie "Chłopaki przedstawiają: Czyste zło".

Niezależny krytyk Kamil Śmiałkowski stwierdza, że jest to "/.../ miejscami rewelacyjny serial, który brutalnie i krwawo bawi się ideą superbohaterów. Dla fanów."
- Jazdę bez trzymanki fundują Seth Rogen, Awkwafina, Andy Samberg, Aisha Tyler, Justin Roiland i wielu innych, a każdy odcinek to wyprawa do nowych zakamarków chłopackiego uniwersum - dodaje Filmweb. Serial miał premierę 4 marca w Amazon Prime Video.

Jak się zapewne domyślacie, Koleżanki i Koledzy zza oceanu bawili się wyśmienicie podczas użyczania głosu zwariowanym postaciom. W dodatku nagrywaniu "kłapów" towarzyszyła kamera, zatem możemy podpatrywać ich przy pracy:

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama