Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: God of War Ragnarok z potwierdzoną lokalizacją
Autor: Iza Łęcka / PPE Portal Graczy
Źródło: https://www.ppe.pl/news/162161/god-of-war-ragnarok-z-potwierdzona-lokali...
Data publikacji: 08.10.2021

- Santa Monica Studio w najnowszym wpisie skierowanym do społeczności potwierdziło lokalizacje God of War Ragnarok. Sympatycy Kratosa z Polski mogą liczyć na napisy oraz dubbing. /.../ Mówiąc o tytułach PlayStation pełna lokalizacja nie jest niczym zaskakującym. Mimo, iż przez lata mieliśmy do czynienia z wieloma grami z dubbingiem, ogłoszenie będzie dobrą wiadomością dla wielu entuzjastów polskiego tłumaczenia w wirtualnych przygodach - pisze Iza Łęcka na portalu PPE.

- Sony Interactive Entertainment jeszcze nie podzieliło się ostateczną datą premiery gry, wiemy jednak, że zadebiutuje ona później, niż pierwotnie zakładano - dodaje autorka artykułu w osobnej wzmiance "God of War Ragnarok na zwiastunie prezentującym polski dubbing".

Dzięki zwiastunowi PlayStation Polska możemy się przekonać, jak bohaterowie zabrzmią w wersji z polskim dubbingiem. W obsadzie powraca Artur Dziurman, który ponownie wcieli się w Kratosa. Gra ma zadebiutować na rynku w 2022 roku.

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama