Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Projekt "Nastroje" jest kolekcjonerską perełką, czyli zbiorem 28 wierszy napisanych przez 14 autorów, wydanym w formie książeczki zawierającej pendrive.

Uspokajamy od razu, że nie trzeba posiadać fizycznie takiego wyjątkowego egzemplarza, by móc posłuchać wierszy. Wszystkie są dostępne online na stronie www.nastroje.poezjamaglos.pl lub na YouTube.com (poniżej).

Nagrania - we współpracy z inicjatywą Poezja Ma Głos - zrealizowało Studio Otwarte Aneta Mazurek. Wiersze czytają: Aneta Mazurek, której elegancki głos o przyjemnej, żywej barwie doskonale sprawdza się w poezji oraz Czarek Papaj, interpretujący ciepło i refleksyjnie.

Polecamy audioantologię "Nastroje", jeśli chcecie przez ponad pół godziny zapomnieć o zgiełku, gonitwie, terminie i zegarku...

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama